پدر و مادرم مشغول آماده کردن جهیزیم هستند ,حدود یک ماهه که طبقه پایین خونمون که مستاجرش رفته رو کردن کارگاه تشک دوزی,یک روز رفتم بازار فقط یک پارچه فروشی باز بود و پارچه روی تشک و بالش انتخاب کردم,سعی کردم سخت نگیرم و سریع انتخاب کنم نسبتا راضی ام. ده تا تشک و دوازده تا بالش واسم دوختن و ده تا پتو هم خریدن,بابام بهترین و گرونترین پتو ها رو واسم خرید,گفت دلم میخواد با سرافرازی بری خونه شوهرت,

واسه هر چیزی بهترینشو میخرن و میدونم چقدر واسشون سخته توی این اوضاع بخصوص اینکه بابا کارمنده و حقوق چندانی هم نداره. .

رفتیم چرخ خیاطی قیمت کردیم بالای ۵ میلیون بودن, میخواستم چرخ خیاطی نخرم اما مامانم میگه اگر خشتک شلوار شوهرت پاره شد که نمیتونی بگیری دستت بیاری خونه ما بدوزی!!! چرخ خیاطی لازمه,خلاصه کلی خندیدیم و تصمیم گرفتیم بخریم . اما احتمالا میگردم و یه چرخ ساده جنس خوب اما ارزونتر میخرم,حالا واقعا چرخ خیاطی واجبه بنظر شما?? 

پدر مادرم خیلی اقتصادی زندگی کردن و قرون به قرون پول جمع کردن ,سنم که کمتر بود میگفتم من عمرا شبیه مامان بابام بشم  اما الان میبینم که پول خیلی ارزشمنده و نباید به راحتی هدرش داد و یکسری پلن واسه قناعت دارم ,قبلا هر هفته کلی پول کافه و رستوران میدادم اما حالا مواد اولیه میخرم و خودم درست میکنم هم خیلی خوشمزه تر میشن هم قیمتش یک سوم میشه و به همین طریق کلی پول سیو کردم و همینطور فهمیدم جنسارزون چینی بدرد نخور اصلا نخرم چون فقط پول دور ریختنه و یکم صبر کنم پول بیشتری بدم اما وسیله ای بگیرم که عمر بیشتری کار کنه و اگر شما هم تجربه هی دارین بگین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها