دوره مجردی  با همه عیب هایش ،آدم راحته فقط خودش هست  و خودش .مثلا اگر صبح تا ساعت ده بخوابی آنقدر برای کسی مهم نیست ،اما وقتی از سینگلی در می آیی یا بقولی رل میزنی ده صبح بیدار شدن میشه یک درد بزرگ ،چون باید برای زندگی آیندمون تلاش کنیم . و تلاش زیاد مجبورم میکند ساعت شش صبح بیدار شم .تا چند وقت پیش اصلا برایم مهم نبود شله زرد ،شیربرنج ،حلیم ،آش رشته ،آش دوغ ،چطور پخته میشه اما حالا همه شان را دارم یاد میگیرم همراه با نکات مهمشان که برای مرد زندگی ام درست کنم و خودمو بیشتر تو دلش جا کنم :)))))مدتیه لباس های فانتزی و جینگل بینگلم را نمیپوشم و همه شان داخل یک پاکت گذاشته ام که ببرم خانه شوهر و جلوی مرد زندگیم بپوشم !
از وقتی قرار ازدواج گذاشته ایم هر دو برای اندام بهتر بیشتر تلاش میکنیم او استخر میرود و بعد بدنسازی کار میکند و من با همه دغدغه ام رژیم گرفته ام شیش کیلو کم کنم که بعد از ازاد شدن وقتم فیتنس کار کنم ،از وقتی او امده مطالعه ام خیلی بیشتر شده و کتاب های روانشناسی و مرد شناسی وارد کتابخانه ام شده تازگی ها یک کتاب میخوانم به اسم اختلالات شخصیت !!!!! که اگر اختلالی هست درمانش کنم :)))))))
وقتی اینستاگرامم  دی اکتیو کردم او هم دی اکتیو کرد تا بیشتر به زندگیمان برسیم و چقدر خوب شد از دست اینستاگرام راحت شدیم.
دوستم میگه چقدر تو و نامزدت  شبیه هم هستین ،خدا خوب در و تحته رو باهم جور کرده ،دلم قنج میرود که اخلاق هایمان مثل هم هست.
نامزد از دوست صمیمی ام خوشش نمی آید ،نمیدونم چطور رابطه امو مدیریت کنم که نه دوستمو از دست بدم و نه نامزدمو ناراحت کنم!!!!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها