یه وقتایی باید پیاماشو سین نکنی ،اسمساشو دیر جواب بدی ،زنگ هاشو جواب ندی تا دوباره زنگ بزنه نباید همیشه هر جا گفت بری ،باید گاهی هم کلاس بذاری که کار داری ،باشگاه داری ،درس داری ،مهمونی دعوتی خلاصه ازین حرفا ،این کارا واسه ادامه رابطه لازمه تا دلشو نزنی ،باید این حس به مردت بدی که  واسه بدست آوردن عشقت  تلاش کنه ،بدونه که دم دستی و هر جایی نیستی ،بفهمه که زندگیت روی اصول میچرخه نه اینکه صیح تا شب سرت تو گوشیته و منتظر شوهری!!! 

رفتی خونه مادرشوهر ،مبادا لباس خونه بپوشی بیفتی به جون قابلمه ها و دیگ بسابی! نه جانم باید لباس شیک تنت کنی یه صندل خوشگل بپوشی و چندتا کار به عنوان کمک انجام بدی که همه ببینن چه عروس خوبی هستی و کمک میدی !!!مثلا از مهمونا پذیرایی کنی ،سفره شام بندازی ،یا بشینی کنار شوهرت ،واسش میوه پوست کنی جلو مادرشوهرت  اصرار کنی که عزیزم بخور جان دلم جون بگیری!

اگر خدایی نکرده شوهرت عصبی شد سرت داد زد نباید جلو مادر شوهرت تلافی کنی ،شیشه بشی ،جیغ بزنی ،نه عزیز من ،جلوی مادرشوهرت مظلوم باش بعد که رفت میتونی خیلی منطقی با هر روشی که دوست داری  حساب شوهرت برسی و نشونش بدی کی هستی!

نباید واسه هر کاری از شوهرت اجازه بگیری یعنی لازم نیست بهتره گاهی تو عمل انجام شده قرار بگیره ،سورپرایز هم گاهی بد نیست ،نه مثل من که خر شدم بهش گفتم برم موهامو فلان مدل بزنم؟ گفت نه ،حالا من موندم و حسرت فلان مدل مو و مردی که گفته نه!

فکر نکن کلاس بذاری  و به مرد زندگیت بگی خدا تومن در ماه خرجمه ،مرد خوشش میاد و میگه وای چه دختر با کلاسی! نه جانم کافیه فقط بگی کفش فلان تومنی گرون خریدی تا بره تو غار تنهاییش و با خودش بگه نه این دختره زن زندگی نیست ! نمی ارزه بگیرمش ،خلاصه مواظب باشین ،البته کم هم نگین که پررو بشه فکر کنه علی آباد هم ده ایه!!!!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها